4. Знайдіть значення многочлена б) 2bc + 2,5bc – 3 – 5bc, якщо b = 1,5; c = –4.


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Виктор.

Ответ:

2×1.5×-4=-12

2.5×1.5×-4=-15

5×1.5×-4=-30

-12+-15-3-30=-60

Объяснение:

-60