СРОЧНОО ДАМ ВСЕ БАЛЛЫ 2х³ + 3х² - 9 та 6х³ - 4,5 - 5а² (знайдіть суму і різницю многочленів) (х²

+ 6х - 4) - (4х² - 2х + 8) + (5х² - 8х + 10) якщо X = 2

Ответы на вопрос

Отвечает Тамашук Настя.

Відповідь: x=6

x²+6x-4-4x²+2x-8+5x²-8x+10=2x²-2

x=2, 2*2²-2=8-2=6

x=6