СРОЧТО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! З класу, в якому вчаться 20 учнів, 16 відвідали виставку. Яка

ймовіність того, що навмання взятий учень класу не був серед них.

Ответы на вопрос

Отвечает Каримова Ксения.

Відповідь:      P = 0,2 .    

Пояснення:

    n = 20 уч ;   m = 20 - 16 = 4 (  уч ) ;    P = m/n ;

    P = 4/20 = 1/5 = 0,2 ;   P = 0,2 .