Срочноооо. Складіть квадратне рівнянн за його коефіцієнтами a=3 b=5 C=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Даша.

Розв'язок:

Формула квадратного рівняння:

ax²+bx+c = 0.

Підставимо значення a,b і c:

(a = 3, b = 5, c = -2)

3x²+5x-2 = 0.

Відповідь:

3x²+5x-2 = 0.