Обчислити, використовуючи квадрат суми та квадрат різниці двох виразів 1) (100 - 2)² 2) 51²


Ответы на вопрос

Отвечает Серова Алёна.

Ответ:

(100 - 2)^2 = (100 + 2)^2 - 4 * 100 * 2 = (102)^2 - 4 * 100 * 2 = 10404 - 800 = 9604.

51² = 2601

Объяснение: