Срочно! помогите пожалуйста, даю 54 балла. нужен просто ответ, без самого решения. • В 300 г

деякого газу міститься 18,06×10²³ молекул. Визначіть відносну густину цього газу за воднем.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбак Егор.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини газу:

n(газу) = N(газу)/Na = 18,06 * 10²³/ 6,02 * 10²³ = 3 моль

Вичислимо молеклярну масу газу:

М(газу) = m(газу)/n(газу) = 300/3 = 100 г/моль

Визначимо відносну густину цього газу за воднем:

D(H2) = М(газу)/М(Н2) = 100/2 = 50