Розкладіть на множники: х²+8а+16 ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Володин Александр.

Відповідь:

Цей многочлен можна розкласти за формулою квадрату суми двох виразів:

x²+8a+16 = x²+2·4·a+4² = (x+4)(x+4) = (x+4)².