Розв'язком рівняння (1/4)× = 160 є Число варіанти відповідей - 2 0 1​


Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Даша.

Ответ:

640

Объяснение:

1/4 (х) = 160

х= 160 : 1/4 = 160 * 4

х=640