У трикутнику ABC з периметром PΔABC=56см сторони AB=17см, AC=23см. Який із кутів ΔABC є найбільшим?


Ответы на вопрос

Отвечает Маркова Ксения.

Відповідь:    ∠В - найбільший .

Пояснення:

  Сторона  ВС = PΔABC - ( АВ + АС ) = 56 - ( 17 + 23 ) = 16 ( см ) ;

             ВС = 16 см . Так як у тр - нику проти більшої сторони

  лежить більший кут , то  ∠В - найбільший .