Обчисліть: цих прикладів по правді 6 але мені 3 хватить☺️але сайтів по моїй книжчі практично

немає є 1 сайт але він довгий час не обновляться на ньому послідний ₴12 а приклади з ₴16​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Настя.

Ответ:

√400×49=980

√900×0.25=7.5

√50×72=509,116882