СРОЧНО!!!!!!!! Чи є членом арифметичної прогресії -3; -8; -13; ... число -153? Обязательно

росписать как решалось!

Ответы на вопрос

Отвечает Солодовников Егор.

Объяснение:

-3, -8, -13...

d=-8-(-3)=-5

an=a0+(n-1)d

-153=-3+(n-1)*(-5)

-153=-3-5n+5

-153+3-5=-5n

5n=155

n=31

число -153 належить прогресії і є 31 її членом