1. Знайдіть значення функції y = - 2x - 1 , якщо значення аргументу х дорівнює -2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Попазов Максим.

Ответ:

3

Объяснение:

аргумент - це х, отже, х=-2

у(-2)=-2*(-2)-1=4-1=3