7. Розв'яжіть рівняння: Б) 2(x+1)² +3(x-1)² = 5(x-1)(x+1)-4. Будь ласка допоможіть!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Брувер Ирина.

Ответ:

Дане рівняння 2(x+1)² +3(x-1)² = 5(x-1)(x+1)-4 можна спростити таким чином:

2(x² + 2x + 1) + 3(x² - 2x + 1) = 5(x² - 1) - 4

Далі спрощуючи, ми отримуємо 5x² + x - 6 = 5x² - 5

Прирівнюючи коефіцієнти подібних доданків,

х - 6 = -5

Додавши 6 до обох сторін,

х = 1

Отже, значення x, яке задовольняє рівняння, дорівнює x = 1.