Не виконуючи побудов, знайдіть координати точок перетину параболи у = x2 + 2x - 1 і прямої у = x

- 1.

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вероника.

Ответ:

Объяснение:

y = 1 - x²

{ y = x² - 6x + 1

1 - x² = x² - 6x - 1

2x² - 6x = 0

x² - 3x = 0

x(x-3) = 0

x є {0; 3}