(√12-√75):√3 ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Катя.

Відповідь:-3

Пояснення:

Спочатку можна спростити доданок під коренем √12. Він розкладається на √4 × √3, тобто 2√3.

Таким чином, ми можемо переписати вираз наступним чином:

(√12-√75) / √3 = (2√3 - √75) / √3

Так як √75 розкладається на √25 × √3, тобто 5√3, ми можемо замінити його у виразі:

(2√3 - √75) / √3 = (2√3 - 5√3) / √3 = -3

Отже, вираз (√12-√75) / √3 дорівнює -3.

Отвечает Тя Ка.

Ответ:

-3

Объяснение:решение внизу