Знайдіть найменший додатній період функції y= tg(3x-2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Чеботаев Миша.

Ответ:

найменший додатній період функції y= tg(3x-2) дорівнює π/3.

Объяснение:

Період тангенса равен π, то есть tg(x+π) = tg(x) для любого x.

Для функции y = tg(3x-2) період буде дорівнювати π/3, так як (3x-2) замість x складає повний період 2π, тобто 3(2π)+2 = 6π+2, або ж 3(2π-2/3), звідки 2π-2/3 є періодом функції y = tg(3x-2).

Отже, найменший додатній період функції y= tg(3x-2) дорівнює π/3.