Знайдіть номер члена арифметичної прогресії (аn), який дорівнює 30,6, якщо а1=12,2 i d =0,4

Допоможіть будь ласка!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшов Михаил.

Ответ:

Ми можемо використати формулу для знаходження n-го члена арифметичної прогресії:

ан = а₁ + (n-1)∙d

де а₁ - перший член прогресії, d - різниця між сусідніми членами прогресії.

Ми знаємо, що а₁ = 12,2 і d = 0,4. Замінюючи відомі значення в формулі, ми отримаємо:

30,6 = 12,2 + (n-1)∙0,4

Вирішуючи рівняння відносно n, ми отримуємо:

n-1 = (30,6 - 12,2) / 0,4 = 45

n = 46

Таким чином, 46-й член прогресії дорівнює 30,6.

Объяснение: