Знайдіть n в арифметичній nрогресії,якщо an=200;a¹=10,d=5


Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Оля.

Пояснення:

У формулі для загального члена арифметичної прогресії:

an = a₁ + (n-1)d

де an - n-тий член послідовності,

a₁ - перший член послідовності,

d - різниця між двома сусідніми членами.

Підставляючи задані значення, отримуємо:

200 = 10 + (n-1)5

195 = 5(n-1)

39 = n - 1

n = 40

Отже, n дорівнює 40.