Розкладіть многочлен на множники: 3) d³ - 64 =​


Ответы на вопрос

Отвечает Болотова Вера.

Ответ:

Можемо скористатися формулою різниці кубів, яка виглядає наступним чином:

a³ - b³ = (a - b)(a² + ab + b²)

Застосуємо цю формулу, де a = d та b = 4:

d³ - 64 = (d - 4)(d² + 4d + 16)

Отже, многочлен d³ - 64 можна розкласти на множники як (d - 4)(d² + 4d + 16).