Послідовність задана формулою An=n²+1. Знайдіть А3


Ответы на вопрос

Отвечает Ряба Алексей.

Объяснение:

Щоб знайти A3, ми можемо просто замінити n = 3 у формулу An = n ^ 2 + 1:

A3 = 3^2 + 1 = 9 + 1 = 10

Отже, A3 = 10.