Знайти координати вершини параболи не будуючи графік: у=-х²+3х-2


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичкина Диана.

Ответ:

(3/2 , 1/4)

Объяснение:

у=-х²+3х-2
a= -1 , b=3
x = 3/2*(-1)
x=3/2
y=-x^2+3x-2, x=3/2

y=1/4
(3/2 , 1/4)