Розв'язати рiвняння: (x + 2) ² - x(x-4) = 8.Даю 15 балов!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Дашко Даниил.

Ответ: 0,5.

Объяснение:

(x + 2)² - x(x - 4) = 8,

х² + 4х + 4 - х² + 4х = 8,

8х + 4 = 8,

8х = 8 - 4,

8х = 4,

х = 4 : 8,

х = 0,5.

Отвечает Юргенс Вася.

Відповідь:

Надіюсь правильно!!!

Пояснення:

Почнемо з розкриття дужок:

(x + 2)² - x(x - 4) = (x + 2)(x + 2) - x² + 4x

Далі розв'язуємо дужки за допомогою формули квадрата бінома:

(x + 2)(x + 2) = x² + 4x + 4

Підставляємо це значення в початкове рівняння:

(x + 2)² - x(x - 4) = (x² + 4x + 4) - x² + 4x = 8x + 4

Отже, маємо наступне рівняння:

8x + 4 = 0

Розв'язуємо його:

8x = -4

x = -4/8

x = -1/2

Відповідь: x = 1/2 або 0,5