Б.) 1/3 / 6/1 в.) 1/9 / 3/1 г.) 6/5 / 3 д.) 5 / 10/9 е.) 10 / 2/1 ДАМ 50 БЫЛЛОВЧ!


Ответы на вопрос

Отвечает Гапша Дарья.

Б) 1/3 ÷ 6/1 ( 1 скорочуємо, а 3 і 6 множимо) = 1/18

В) 1/9 ÷ 3/1 (теж 1 скорочуємо, а 9 і 3 множимо) = 1/27

Г) 6/5 ÷ 3 (6÷3) = 2/5

Д) 5 ÷ 10/9 (ми 5 ÷ на 10 = 1/2 або ж 0,5. А так як ми поділили одну цілу від 5, то) = 4 цілих 1/2 або ж 4,5

Е) 10 ÷ 2/1 ( а як ми знаємо, що якщо ділити на 1, то число не змінюється, а отже це просто 2) = 10÷2=5

Сподіваюсь, що допомогла