СРОЧНО 130. Спростіть вираз і знайдіть його значення: 1) (x - 4y) ^ 2 - (4x - y) ^ 2 якщо x = 1

1/3 y = - 2

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Вова.

Відповідь: 86

Пояснення:Підставимо значення x і y у вираз:

(x - 4y) ^ 2 - (4x - y) ^ 2 = (1 1/3 - 4(-2))^2 - (4(1 1/3) - (-2))^2

Спростимо вирази у дужках:

(x - 4y) ^ 2 - (4x - y) ^ 2 = (1 1/3 + 8)^2 - (5 1/3)^2

Виконаємо додавання і віднімання:

(x - 4y) ^ 2 - (4x - y) ^ 2 = (9 1/3)^2 - (5 1/3)^2 = 86

Отже, значення виразу дорівнює 86.