Доведіть тотожність:(m+1)³-(m+1)=m(m+1)(m+2) ПОЖАЛУЙСТА! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Відповідь:

Почнемо з лівої частини тотожності:

(m+1)³ - (m+1)

= (m+1)(m+1)(m+1) - (m+1) (розкриваємо куб (m+1) за допомогою формул a³-b³=(ab)(a²+ab+b²))

= (m+1) [(m+1)(m+1) - 1]

= (м+1)(м²+2м+1-1)

= (м+1)(м²+2м)

= m(m+1)(m+2) (розкриваємо дужки (m+1)(m²+2m) за допомогою формул (a+b)c=ac+bc)

Отже, ліва і права частини тотожності співпадають. Тож, тотожність доведена.

Пояснення: