Винеси множник з-під знака кореня: 2). √900 = 3). √18 =


Ответы на вопрос

Отвечает Ульянова Светлана.

Объяснение:

Щоб винести множник з-під знака кореня, ми можемо скористатися властивостями кореня:

√(a * b) = √a * √b

√(a / b) = √a / √b

√(a^2) = a

Таким чином:

√900 = √(100 * 9) = √100 * √9 = 10 * 3 = 30

Отже, множник, що лежить з-під знака кореня в виразі √900, дорівнює 30.

√18 = √(9 * 2) = √9 * √2 = 3 * √2

Отже, множник, що лежить з-під знака кореня в виразі √18, дорівнює 3 * √2.