Функцію задано формулою у=2х-4 а)знайти якщо х=-3,х = 5. В) знайти х, якщо у = 18 Даю 35 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Лиза.

Ответ:

а) Підставляючи значення х=-3 в формулу, ми отримаємо:

у = 2х - 4

у = 2*(-3) - 4

у = -6 - 4

у = -10

Отже, при х = -3, у = -10.

Підставляючи значення х=5 в формулу, ми отримаємо:

у = 2х - 4

у = 2*5 - 4

у = 10 - 4

у = 6

Отже, при х = 5, у = 6.

б) Підставляючи значення у=18 в формулу, ми можемо знайти значення х:

у = 2х - 4

18 = 2х - 4

Додавши 4 до обох сторін рівняння, ми отримаємо:

18 + 4 = 2х

22 = 2х

Поділивши обидві сторони на 2, ми отримаємо:

х = 11

Отже, при у = 18, х = 11.