!Помогите срочно! Не виконуючи будов, знайдіть координати точок перетину з Одеси координат графіка

функцій: А) y=4x+8 Б) y= -x+3 В) y=0,5-2x

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Для знаходження координат точок перетину з Одесою необхідно підставити значення x=0 у відповідні рівняння функцій та знайти відповідне значення y.

A) y=4x+8

При x=0: y=4(0)+8=8

Точка перетину з Одесою має координати (0, 8)

Б) y= -x+3

При x=0: y=-(0)+3=3

Точка перетину з Одесою має координати (0, 3)

В) y=0,5-2x

При x=0: y=0,5-2(0)=0,5

Точка перетину з Одесою має координати (0, 0,5)

Отже, координати точок перетину з Одесою для кожної з функцій:

A) (0, 8)

Б) (0, 3)

В) (0, 0,5)

Отвечает Байрамукова Лейла.

Объяснение:

Для знаходження точок перетину графіків функцій необхідно вирішити систему рівнянь, що відповідає цим графікам. Координати точок перетину будуть спільними розв'язками цієї системи.

А) y=4x+8

Б) y= -x+3

Підставляємо в друге рівняння значення y з першого рівняння:

4x+8=-x+3

5x=-5

x=-1

Підставляємо x=-1 в будь-яке з рівнянь:

y=4(-1)+8

y=4

Точка перетину має координати (-1, 4).

В) y=0,5-2x

Підставляємо значення x з попереднього розв'язку:

y=0,5-2(-1)

y=2,5

Точка перетину має координати (-1, 2.5).

Отже, координати точок перетину графіків функцій з Одеси (0,0) будуть:

(-1, 4) та (-1, 2.5).