СРОЧНО Не виконуючи побудов, з'ясуйте, які точки належать графіку функції y=2,4х -3, а які не

належать A(-3; -10,2); B(2,5; 0,6); C(1;-0,4); D(5;15).​

Ответы на вопрос

Отвечает Юшкевич Данила.

Ответ:

Щоб визначити, які точки належать графіку функції y=2,4х -3, можна підставити координати кожної точки в рівняння функції і перевірити, чи отримаємо правильний результат. Якщо після підстановки координати точки в рівняння функції отримаємо рівність, то точка належить графіку функції, інакше вона не належить.

Отже, застосуємо цей метод до кожної з точок:

A(-3; -10,2):

y = 2,4x - 3

-10,2 = 2,4*(-3) - 3

-10,2 = -9,6 - 3

-10,2 ≠ -12,6

Точка A не належить графіку функції.

B(2,5; 0,6):

y = 2,4x - 3

0,6 = 2,4*2,5 - 3

0,6 = 3 - 3

0,6 = 0

Точка B не належить графіку функції.

C(1;-0,4):

y = 2,4x - 3

-0,4 = 2,4*1 - 3

-0,4 = -0,6

Точка C не належить графіку функції.

D(5;15):

y = 2,4x - 3

15 = 2,4*5 - 3

15 = 9

Точка D не належить графіку функції.

Отже, жодна з наведених точок не належить графіку функції y=2,4х -3.

Объяснение: