Розв'язати рівняння √х=9​


Ответы на вопрос

Отвечает Канаткалиева Асель.

Щоб розв'язати це рівняння, потрібно піднести обидві частини до квадрату, оскільки корінь та квадрат є оберненими операціями:

(√x)² = 9²

Також, згідно з властивостями степенів, (a^b)^c = a^(b*c), тому ми можемо переписати ліву частину рівняння як x:

x = 81

Отже, розв'язком даного рівняння є x = 81.

Отвечает Бутымов Егор.

Відповідь:

\sqrt{x} =9\\(\sqrt{x} )^{2} = 9^{2}\\ x=81