3. Розв'яжіть систему способом додавання: [x + xy = 18 (x-xy=-12​


Ответы на вопрос

Отвечает Симоненко Валерия.

Ответ:Розв'язуємо систему способом додавання:

x + xy = 18 (1)

x - xy = -12 (2)

Додамо рівняння (1) та (2):

2x = 6

x = 3

Підставимо знайдене значення x в одне з початкових рівнянь, скажімо, в (1):

3 + 3y = 18

3y = 15

y = 5

Таким чином, розв'язок системи: x = 3, y = 5.

Объяснение: