СРОЧНО!! Побудувати графік функціїу=-2х+1За графіком знайти значення:1) функції, якщо значення

аргументу дорівнює -12) значення аргументу, якщо значення функції дорівнює 1 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Полина.
Щоб побудувати графік функції y = -2x + 1, ми можемо почати з визначення точки перетину y, яка є точкою, де лінія перетинає вісь y. Ми можемо знайти це, встановивши x = 0 і вирішивши для y:
y = -2(0) + 1 = 1
Отже, точка перетину y знаходиться в точці (0, 1). Ми також можемо знайти точку перетину х, яка є точкою, де лінія перетинає вісь х. Ми можемо знайти це, встановивши y = 0 і вирішивши для x:
0 = -2x + 1
2x = 1
х = 1/2
Отже, точка перетину x знаходиться в точці (1/2, 0). Ми можемо нанести ці дві точки на координатну площину і провести через них пряму лінію:
|
|
|
|
|
|
___|___
|
|
|
|
|
|

Тепер ми можемо відповісти на два запитання:
1. Якщо значення аргументу дорівнює -1, нам потрібно знайти значення y, коли x = -1. Ми можемо включити це значення в рівняння:
y = -2x + 1
y = -2(-1) + 1
y = 3
Отже, коли x = -1, y = 3.
2. Якщо значення функції дорівнює 1, нам потрібно знайти значення x, коли y = 1. Ми можемо змінити рівняння, щоб розв’язати x:
y = -2x + 1
2x = 1 - y
x = (1 - y)/2
Отже, коли y = 1, x = (1 - 1)/2 = 0. Отже, коли значення функції дорівнює 1, значення аргументу дорівнює 0.