Спрости вираз та знайди його значення: -4/5х*2 1/12у, якщо х=-3, у=-0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Бламбирус Артур.

 -  \frac{4}{5} x \times 2 \frac{1}{12} y =  -  \frac{4 \times 25}{5 \times 12} xy =   \\ -  \frac{5}{3} xy =  -  \frac{5}{3}  \times ( - 3) \times ( - 0.2) =  \\  -  \frac{5 \times 3 \times 1}{3 \times 5}  =  - 1