Функцію задано формулою у = – 3х + 1. Знайдіть значення у, якщо х = 8; х = – 2 ; х = – 0,5 ; х =

10.

Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Александра.

y =  - 3x + 1

x = 8 \\ y =  - 3 \times 8 + 1 =  - 24 + 1 =  - 23

x =  - 2 \\ y =  - 3 \times ( - 2) + 1 = 6 + 1 = 7

x =  - 0.5 \\ y =  - 3 \times ( - 0.5) + 1 = 1.5 + 1 = 2.5

x = 10 \\ y =  - 3 \times 10 + 1 =  - 30 + 1 =  - 29