Знайти розв'язки рівняння 3x+y=17. (-4;12) (-1;20) (1;2) (4;5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Відповідь:

1) Точка не є розв'язком рівняння.

2) Точка є розв'язком рівняння.

3) Точка не є розв'язком рівняння.

4) Точка є розв'язком рівняння.

Пояснення:

Маємо рівняння 3Х + У = 17

1) (-4;12)

Підставимо Х = -4 та У = 12 до рівняння:

3 × ( -4 ) + 12 = 17

-12 + 12 = 17

0 ≠ 17

Точка не є розв'язком рівняння.

2) (-1;20)

Підставимо Х = -1 та У = 20 до рівняння:

3 × ( -1 ) + 20 = 17

-3 + 20 = 17

17 = 17

Точка є розв'язком рівняння.

3) (1;2)

Підставимо Х = 1 та У = 2 до рівняння:

3 × 1 + 2 = 17

3 + 2 = 17

5 ≠ 17

Точка не є розв'язком рівняння.

4) (4;5)​

Підставимо Х = 4 та У = 5 до рівняння:

3 × 4 + 5 = 17

12 + 5 = 17

17 = 17

Точка є розв'язком рівняння.