у ящику 10 синіх і 4 червоних олівці. яка ймовірність витягнути з ящика 1) синій олівець 2)

червоний олівець

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Даша.

Ответ:

Объяснение:

всего шаров = 10+4 = 14

синих шаров = 10/14 = 5/7

красный шар = 4/14 = 2/7