Скласти зведене квадратне рівняння, корені якого = 2 і 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Kuanysheva Bota.

Якщо корені квадратного рівняння дорівнюють 2 і 3, то воно може бути записане у вигляді:

(x - 2)(x - 3) = 0

Щоб отримати зведене квадратне рівняння, розкриємо дужки:

x^2 - 5x + 6 = 0

Отже, зведене квадратне рівняння, корені якого дорівнюють 2 і 3, має вигляд:

x^2 - 5x + 6 = 0.