883. Знайдіть периметр прямокутника, якщо його площа дорівнює 108 см2, а одна зі сторін на 3 см

більша за другу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Никита.

Даю таку відповідь: Нехай більша сторона - х. ⇒

Меньша сторона буде - х-3.

x*(x-3)=108

x²-3x=108

x²-3x-108=0  D=441  √D=21

x₁=12  x₂=-9 ∉

12-3=9. ⇒

Більша сторона буде = 12 см, а менша буде сторона = 9 см.

Периметр такий: Р=2*(12+9)=2*21=42 (см).

Відповідь буде: Р=42 см.