Знайдіть коефіцієнти в і с рiвняння х2+вх+с=0, якщо його коренями є числа -10 i -20. b= I ***

Терміново!!! даю 50 б​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнигалимов Данис.

Ответ:

в = 30; с = 200

Объяснение:

х² + вх + с = 0

х1 = -10

х2 = -20

х1 + х2 = -в

х1 * х2 = с

х1 + х2 = -10 + (-20) = -10 - 20 = -30

-в = -30 => в = 30

х1 * х2 = -10 * (-20) = 200

с = 200

Получаем уравнение: х² + 30х + 200 = 0