Не виконуючи побудову, знайдіть точки перетину з осями координат графіка функції y=15 - 0,3%.


Ответы на вопрос

Отвечает Климова Алина.

Для знаходження точок перетину графіка функції з осями координат потрібно підставити значення x = 0 та y = 0 у рівняння функці

Отже, підставляємо x = 0 у рівняння y = 15 - 0,3% * x:

y = 15 - 0,3% * 0 = 15

Отже, графік перетинає ось y у точці (0, 15).

Тепер підставляємо y = 0 у рівняння y = 15 - 0,3% * x:

0 = 15 - 0,3% * x

0,3% * x = 15

x = 15 / 0,3%

x = 5000

Отже, графік перетинає ось x у точці (5000, 0).

Отже, точки перетину графіка функції з осями координат - це (0, 15) і (5000, 0).