Фу'нкція задана формулою у=3x'2-5x знайдіть у(0)


Ответы на вопрос

Отвечает Майор Лера.

Відповідь:

х=0 або х=5/3

Пояснення:

у=3x²-5x

3х²-5х=0

х(3х-5)=0

х=0

3х-5=0

х=0 або х=5/3.