Y = 7-x Г y = 9 Вiдмітьте лінійні функції y = x3 - 1 Обери варіанти відповідей y = x2 + x y=-x n​


Ответы на вопрос

Отвечает Хасанов Рамиль.

Ответ:

Лінійні функції мають вигляд y = kx + b, де k та b - константи.


Отже, щоб відмітити лінійну функцію, ми повинні перевірити, чи можна представити її у такому вигляді.


y = x^3 - 1 - не лінійна функція, оскільки містить степінь 3.


y = x^2 + x - не лінійна функція, оскільки містить степінь 2.


y = -x + n - лінійна функція, оскільки можна представити у вигляді

y = kx + b, де k = -1 та b = n.

Объяснение: