Розв’яжіть рівняння способом додавання систему рівнянь: { 3x + 2y = 12; 5x − 2y = 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Кічун Діма.

Ответ: (2; 3).

Объяснение:

3x + 2y = 12; 5x - 2y = 4.

(3x + 2y) + (5x - 2y) = 12 + 4

8x = 16

x = 2.

3*2 + 2y = 12

2y = 12 - 6

y = 3.