Розв'язати квадратні рівняння 1) 2х^2 - 3х+ 1=02) x^2+7x-18=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Звержевич Саша.

Відповідь:

Пояснення:

Для розв'язання квадратного рівняння 2х^2 - 3х + 1 = 0, ми можемо скористатися формулою дискримінанту, щоб знайти значення x:

Дискримінант: D = b^2 - 4ac

Замінюємо значення коефіцієнтів:

D = (-3)^2 - 4(2)(1) = 9 - 8 = 1

Тепер застосуємо формулу для знаходження значення x:

x = (-b ± √D) / 2a

x = (3 ± √1) / 4

x1 = (3 + 1) / 4 = 1

x2 = (3 - 1) / 4 = 1/2

Відповідь: x1 = 1, x2 = 1/2

Для розв'язання квадратного рівняння x^2 + 7x - 18 = 0, ми можемо скористатися формулою дискримінанту, щоб знайти значення x:

Дискримінант: D = b^2 - 4ac

Замінюємо значення коефіцієнтів:

D = (7)^2 - 4(1)(-18) = 49 + 72 = 121

Тепер застосуємо формулу для знаходження значення x:

x = (-b ± √D) / 2a

x = (-7 ± √121) / 2(1)

x1 = (-7 + 11) / 2 = 2

x2 = (-7 - 11) / 2 = -9

Відповідь: x1 = 2, x2 = -9