СРОЧНО!!!!! 3. Виразіть iз даного рівняння змінну у через змінну х і знайдiть які-небудь два

розв'язки цього рiвняння: 1) 7x-y-3;2) 4x + 5y = 8.​

Ответы на вопрос

Отвечает Скрябина Юлия.

Ответ:

y=7x-3

Підставялємо =>

4х + 5(7х-3)=8

4х+35х-21=8

39х=29

х=29/39

у=7(29/39)-3

у=203/273-819/273

у=616/273

Объяснение: