Терміново!!! Розв'яжіть графічно систему рівнянь. х-у=-6, х+у=10; Допоможіть будь ласка. Даю 20

балів.

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Вова.

Ответ:

А(2; 8)

Объяснение:

х-у=-6       у=х+6;  х=0   у=6;   х=-6   у=0

х+у=10     у=10-х;  х=0   у=10;  х=10   у=0