Чому дорівнює сьомий член арефметичної прогресії якщо a1=9 а різниця d=-1 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Титаренко Вероника.

Ответ:

Объяснение:

Якщо перший член аритметичної прогресії дорівнює 9, а різниця прогресії дорівнює -1, то сьомий член можна знайти за формулою:

a7 = a1 + (7-1)d

де a1 = 9 - перший член, d = -1 - різниця прогресії, а 7 - номер шуканого члена.

Підставляючи в формулу, отримаємо:

a7 = 9 + (7-1)(-1) = 9 - 6 = 3

Отже, сьомий член аритметичної прогресії дорівнює 3.

Отвечает Бурлуцкий Паша.

Ответ:

Сьомий член арефметичної прогресії буде дорівнювати:

a7 = a1 + (7-1)*d

a7 = 9 + 6*(-1)

a7 = 3