Гальмуючи, автомобіль за першу секунду проїхав 15 м, а за кожну на- на 3 м менше, ніж за попередню.

Знайдіть гальмiвний шлях ступну автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Солнышкова Анастасия.

Гальмуючи, автомобіль за першу секунду проїхав 15 м. За другу секунду 15-3=12 м. За третю - 12-3=9 м. За четверту - 9-3=6 м. За п'яту - 6-3=3 м. Гальмівний шлях дорівнює 15+12+9+6+3= 45 м.

Отвечает Герцен Данил.

Ответ:6 секунд

Объяснение: