Знайдіть значення функцiï у= 2х-3, якщо x=-6. А) 9. Б) -7. В) -15. Г) -11.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шайхулова Камилла.

Ответ:

Підставляємо x = -6 у вираз для функції:

y = 2x - 3

y = 2(-6) - 3

y = -12 - 3

y = -15

Отже, значення функції у дорівнює -15. Відповідь В).

Объяснение:

Отвечает Кабанов Андрей.

Ответ:

Підставляємо вираз для x у відповідне місце та обчислюємо значення функції:

y = 2x - 3, x = -6

y = 2 * (-6) - 3 = -12 - 3 = -15

Отже, значення функції y при x = -6 дорівнює -15. Відповідь В).

Объяснение: