Обчисліть 12/17:(-18/17)


Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Аня.

Ответ:

Спочатку потрібно змінити знак дробу в дужках та звести дроби до найпростішого вигляду:

12/17 : (-18/17) = 12/17 * (-17/18) = (-12/18) = -2/3

Отже, відповідь: -2/3.